صفحه نخست    l    تماس با مدیر    l    نسخه موبایل    RSS    l   
 • ویژگی های جامعه منتظر ظهور منجی

  بشر از روزی كه پا به عرصه گیتی نهاده در آرزوی یك زندگی اجتماعی خوش و سعادت‌بخش است، و در راه رسیدن به آن تلاش و كوشش می‌كند و همیشه از جان و دل خواستار یك عصر درخشان و اجتماع صالحی است كه ظلم و تعدّی در آن نباشد....

  ادامه مطلب ...
 • امام ، پناه از شیطان

  یکی از مهم ترین شؤون امام علیه السّلام که تأمین کننده‌ی اساسی ترین نیاز ما به ایشان است، ملجأ و پناه بودن امام علیه السّلام است...

  ادامه مطلب ...
 • عرصه‌های مشترک عامه و خاصه در موضوع مهدویّت

  یکی از موارد اتفاقی بین شیعه و اهل سنّت در قضیه‌ی مهدویّت، اتفاق بر اصل آن است. امت اسلامی ـ به غیر از گروهی اندک از غربزدگان و روشنفکر نمایان مانند احمد امین مصری ـ بر این مسأله اتّفاق دارند که ...

  ادامه مطلب ...
 • زن منتظر و منتظر‌پروری

  در طول تاریخ تشیع، یكی از نقش‌های بی‌بدیل زنان، دفاع از ولایت و تلاش برای حفظ این ارزش الهی بوده است، به ویژه در عصر غیبت كه تقریباً امكان ایفای نقش مردان برای دفاع از ولایت، به سبب اختناق شدید، كم‌رنگ بوده است، زنان، فعالانه برای حفظ فرهنگ مهدویت در جامعه نقش آفرینی كرده‌اند...

  ادامه مطلب ...
 • ما بی صاحب نیستیم !

  آقای شیخ حیدرعلی مدرس اصفهانی فرمود: « یکی از مواقعی که من به حضور مقدس حضرت بقیة الله ارواحنا فداه ( یا یکی از اصحابشان ) مشرف شدم و ایشان را نشناختم، سالی بود که اصفهان بسیار سرد شد و نزدیک پنجاه روز آفتاب دیده نمی شد و مدام برف می بارید. سرما بحدی شد که نهرهای جاری یخ بسته بود. ...

  ادامه مطلب ...
صهیونیسم مسیحى
صهیونیسم مسیحى واژه اى است كه براى شاخه افراطى پروتستان هاى آمریكایى به كار مى رود. این گروه به جهت حمایت از اسرائیل، بدین نام مشهور شده اند. و اما مسیحیت به سه شاخه كاملا جدا و مخالف یكدیگر یعنى كلیساى كاتولیك روم، ارتدكس و پروتستان تقسیم شده است . این سه كلیسا در اعتقادات دینى و مراسم عبادى كاملا از یكدیگر جدایند و مانند سه دین مختلف عمل مى كنند و حتى انجیل كلیساى پروتستان با انجیل كلیساى كاتولیك تفاوت زیادى دارد. یكى از ویژگى هاى كلیساى پروتستان رابطه بسیار نزدیك آن ها با دولت هاى اروپایی مى باشد و این دولت ما براى ترویج مسیحیت پروتستان از مبلغان خود در كشورهاى جهان سوم حمایت هاى گسترده مالى، تبلیغاتى و سیاسى مى كنند؟ به عنوان مثال در انگلیس، دولت و كلیساى پروتستان از هم جدا نیست و ملكه انگلیس در رأس دولت و كلیسا قرار دارد.

در یك قرن گذشته جریان جدیدى كه در بین پروتستان ها فوق العاده قدرتمند شده است، مكتب نوظهور مبلغان انجیل مى باشد. قبل از جنگ جهانى دوم این مكتب نوظهور به بنیادگرایى معروف وشعار آن ها بازگشت به انجیل و تغییر جامعه با تحول فرهنگى بود و هدف آن ها به وجود آوردن حكومت در آمریكا بر مبناى بنیادهاى انجیل مى باشد. بعد از جنگ جهانى دوم، بنیاد گرایان آمریكایى خود را مبلغان انجیل معرفى كردند و با استفاده گسترده از وسایل ارتباطات جمعى توانستند در جامعه آمریكا نفوذ فراوانى به دست آورند و اكنون این جریان قدرتمندترین و فعال ترین تشكیلات دینى در آمریكا محسوب مى شود و در مراكز سیاسى این كشور نفوذ زیادى دارند.

اصول و مبانى جریان مبلغان انجیل در آمریكا و انگلیس، حمایت همه جانبه عقیدتى و سیاسى از صهیونیسم مى باشد و آن ها اعتقاد دارند كه پیروان كلیساى پروتستان براى ظهور دوباره مسیح باید چند خواسته مسیح را كه در تفاسیر انجیل در قرن بیستم به عنوان پیشگویى هاى انجیل بیان شده، عملى نمایند . این جریان نو ظهور در پروتستانیسم با عنوان خواسته هاى مسیح شهرت دارد . پیروان این مكتب خود را از مبلغان انجیل مى دانند و اعتقاد دارند پیروان این مكتب، مسیحیان دوباره تولد یافته مى باشند كه فقط اینان اهل نجات خواهند بود و دیگران هلاک خواهند شد. از ویژگى هاى ممتاز پیروان این مكتب اعتقاد راسخ و تعصب خاص به صهیونیسم مى باشد و تعصب این مسیحیان به صهیونیسم بیش از صهیونیست هاى یهودى مقیم اسرائیل و آمریكا مى باشد . مطابق اعتقادات مكتب فوق به وسیله پروتستان ما حوادثى باید به وقوع بپیوندد تا مسیح دوباره ظهور نماید و پیروان این مكتب وظیفه دینى دارند براى تسریع در عملى شدن این حوادث كوشش نمایند. حوادثى كه توسط آن ها باید عملى شوند، عبارتند از:

1- یهودیان از سراسر جهان باید به فلسطین آورده شوند و كشور اسرائیل در گستره اى از رودخانه نیل تا رودخانه فرات به وجود آید و یهودیانى كه به اسرائیل مهاجرت نمایند، اهل نجات خواهند بود.

2- یهودیان باید دو مسجد اقصى و صخره در بیت المقدس را منهدم كنند و به جاى این دو مسجد مقدس مسلمانان، معبد بزرگ را بنا نمایند (ا ز سال1967تا به حال دو مسجد اقصى و صخره در بیت المقدس بیش از صد بار مورد حمله یهودیان و مسیحیان صهیونیست قرار گرفته است).

3- روزى كه یهودیان مسجد اقصى و مسجد صخره در بیت المقدس را منهدم كنند، جنگ نهایى مقدس (آرماگدون) به رهبرى آمریكا و انگلیس آغاز شده، در این جنگ جهانى تمام جهان نابود خواهد شد.

4- روزى كه جنگ آرماگدون آغاز شود، تمامى مسیحیان پیرو اعتقادات عملى نمودن خواسته هاى مسیح كه مسیحیان دوباره تولد یافته مى باشند، مسیح را خواهند دید و توسط یك سفینه عظیم از دنیا به بهشت منتقل مى شوند از آن جا همراه با مسیح، نظاره گر نابودى جهان و عذاب سخت در این جنگ مقدس خواهند بود.

5- در جنگ آرماگدون زمانى كه ضد مسیح (دجال) در حال دستیابى به پیروزى است، مسیح همراه مسیحیان دوباره تولد یافته در جهان ظهور خواهد كرد و ضد مسیح را در پایان این جنگ مقدس شكست مى دهد و حكومت جهانى خود را به مركزیت بیت المقدس برپا خواهد ساخت و معبدى كه به جاى مسجد اقصى و صخره در بیت المقدس كه توسط مسیحیان و یهودیان قبل از آغاز جنگ آرماگدون ساخته شده- محل حكومت جهانى مسیح خواهد بود.

6- دولت صهیونیستى اسرائیل با كمك آمریكا و انگلیس، مسجد اقصى و مسجد صخره در بیت المقدس را نابود خواهد كرد و معبد بزرگ به دست آنان در این مكان ساخته خواهد شد و این رسالت مقدس به عهده آن ها مى باشد.

7- این حادثه پس از سال 2000 میلادى حتماً اتفاق خواهد افتاد.

8- قبل از آغاز جنگ آرماگدون، رعب و وحشت جامعه آمریکا و اروپا را فرا خواهد گرفت.

9- قبل از ظهور دوباره مسیح، صلح در جهان هیچ معنى ندارد و مسیحیان براى تسریع در ظهور مسیح باید مقدمات جنگ آرماگدون و نابودى جهان را فراهم نمایند . رهبران مذهبى فرقه هاى پروتستان در ایالات متحده و انگلیس كه به این مكتب نوظهور خواسته هاى مسیح اعتقاد دارند، در دهه 1990م اعتقادات یاد شده را به شدت در جامعه آمریكا و اروپا تبلیغ كرده اند و در 10 سال گذشته در آمریکا در این زمینه ده ها كتاب منتشر شده و فیلم هاى گوناگونى به نمایش درآمده اند. كشیش آمریکایى به نام هال لیندسى كتابى با عنوان در پیشگویی هاى انجیل جاى آمریکا كجاست " را تألیف كرده كه یكى از پرفروشترین كتاب هاى سال 2001 در آمریکا به شمار آمده است. در این كتاب نقش دولت واشنگتن در جنگ آرماگدون بیان شده است . نویسنده در این كتاب اثبات نموده است كه دولت آمریكا جنگ آرماگدون را رهبرى خواهدكرد و مخالفان مسیح در سراسر جهان را كه قبل از آغاز این جنگ باعث ایجاد رعب و وحشت در جهان شده اند، شكست خواهد داد. در این جنگ مقدس، دولت انگلیس همكار آمریكا خواهد بود. دولت آمریکا در اوج جنگ سرد، موشك هاى هسته اى قاره پیماى خود را شمشیرهاى جنگ مقدس نامیده بود. پیروان این مكتب در یك دهه گذشته تبلیغ كرده اند كه عملیات طوفان صحرا علیه عراق در سال 1991 فراهم كردن مقدمه براى جنگ آرماگدون بوده است.

مسیحیان صهیونیست از فرقه پروتستان ها در آمریکا و انگلیس اعتقاد دارند كه مسیح همیشه در امور خاورمیانه به سود دولت اسرائیل مداخله نموده است و اعلام مى دارند كه خواست دولت اسرائیل در حقیقت خواست مسیح مى باشد و مذاكرات صلح در خاورمیانه بیهوده است و تأسیس كشور اسرائیل بزرگ از رودخانه نیل تا رودخانه فرات، خواست مسیح مى باشد كه به زودى عملى خواهد شد. صهیونیست هاى یهودى هم مطابق اعتقاد به مجموعه قوانین دینى خود تلمود به مكتب خواسته هاى خدا اعتقاد دارند و مطابق این اعتقاد، آن ها برنامه اى را اجرا مى نمایند كه با كمك دولت هاى آمریكا و انگلیس و دیگر كشورهاى غربى بتوانند دو مسجد مقدس اقصى و صخره در بیت المقدس را تخریب كرده، كشور اسرائیل بزرگ را با نابودى كامل كشورهاى اسلامى به وجود آورند . به همین منظور میان صهیونیست هاى یهودى و صهیونیست هاى مسیحى از فرقه پروتستان ها اتحاد و هماهنگى كامل وجود دارد و مسیحیان پیرو اعتقاد خواسته هاى خدا را همواره اظهار مى دارند، هر عملى كه از سوى دولت اسرائیل انجام مى شود در حقیقت از سوى مسیح طراحى شده است و باید توسط مسیحیان سراسر جهان مورد حمایت قرار گیرد . به لطف حمایت همه جانبه جهان مسیحى غرب از دولت تل آویو، اكنون ذخایر عظیم موشك هاى هسته اى و انواع و اقسام تسلیحات شیمیایى و میكروبى در اسرائیل وجود دارد و در واقع، رژیم صهیونیستى را به یك انبار مهمات و پادگان نظامى جهان مسیحى ایالات متحده آمریکا وغرب تبدیل كرده اند . البته هدف استراتژیك جهان مسیحى غرب این است كه كشورهاى اسلامى را در زمینه هاى اقتصادى و نظامى براى همیشه ضعیف نگاه دارند.

یك نویسنده آمریکایى در سال 997 1 كتابى با عنوان خیانت به بیت المقدس را تألیف نمود كه در آن هر نوع مذاكره صلح با فلسطینیان را خیانت به تعلیمات انجیل و خواسته هاى مسیح مى داند و این مطلب را به خوانندگان القا مى نماید كه مسیح با آغاز هزاره سوم و قبل از سال 2007 م ظهور خواهدكرد و اسراییل بزرگ را از نیل تا فرات به وجود خواهد آورد . در این كتاب ها تبلیغ مى گردد كه براى تعجیل ظهور مسیح، مسیحیان باید كشور بابل را- كه عراق كنونى مى باشد- نابود كنند و رودخانه فرات باید كاملا خشك گردد . گفتنى است كه آن ها جنگ آ رماگدون را جنگ فرات نیز مى نامند .

رهبران دینى صهیونیسم مسیحى تبلیغات گسترده اى در این باره انجام داده اند . در یك نظرسنجى كه توسط خبرگزارى آسوشیتدپرس در سال 1997 انجام شد، اعلام گردید 25 درصد جمعیت آمریكا اعتقاد راسخ دارند كه با آغاز هزاره سوم، جنگ جهانى آرماگدون در محل فلسطین آغاز خواهد شد و این جنگ تا مدت هفت سال ادامه خواهد داشت. در اثر این جنگ دنیا نابود مى شود و در پایان این جنگ هفت ساله كه آن ها آن را مصیبت بزرگ براى كلیسا و مسیحیان مى دانند، مسیح همراه مسیحیان دوباره تولد یافته ظهور خواهد كرد و دجال را شكست مى دهد و حكومت جهانى خود را با مركزیت بیت المقدس تشكیل خواهد داد. به همین منظور آن ها معبد بزرگ را كه موجب جنگ آرماگدون مى شود معبد مصیبت بزرگ مى نامند . مطابق اعتقادات صهیونیسم مسیحى، غیر از معتقدان به خواسته هاى مسیح ، تمامى مردم جهان، چه مسیحى و چه غیر مسیحى، به دست دجال كشته خواهند شد. ارتش صهیونیستى در سال1967 بخش شرقى بیت المقدس را تصرف كرد و مسجد اقصى و مسجد صخره به دست صهیونیست هاى یهودى اشغال گردید . بعد از آن، رژیم تل آویو همواره اعلام كرد كه بیت المقدس پایتخت ابدى اسراییل است. به همین منظور صهیونیست ها 87 درصد بخش شرقى بیت المقدس را تصرف کرد ه اند و مردم فلسطین حق ندارند در بخش شرقى این شهر، خانه سازى كنند و حتى خانه هاى فلسطینى ها در این بخش شهر مرتب تخربب مى گردد و یهودیان در آن جا ساكن مى شوند . صهیونیست ها زیر محوطه مسجد اقصى و مسجد صخره را كاملاً حفارى كرده اند.

صهیونیست هاى مسیحى و یهودى مقیم فلسطین اشغالى و آمریکا اعلام نموده اند كه آن ها سقف و ستون هاى معبد بزرگ را آماده كرده اند و مى توانند در كوتاه ترین مدت معبد بزرگ را در جاى مسجد اقصى و مسجد صخره احداث نمایند. آن ها نقشه معبد بزرگ را در روى جلد كتاب هایى كه در این موضوع نوشته شده است چاپ كرده اند.

رهبران صهیونیسم مسیحى و یهودى خود اعلام كرده ا ند مطابق تفسیر مكاشفه یوحنا در انجیل، صهیونیسم رسالت الهى دارند و براى تأسیس دولت اسراییل بزرگ حق دارند علاوه بر سلب مالكیت فلسطینیان، حتى نسل كشى فلسطینیان و اعراب را انجام دهند. رهبران دینى پروتستان، مبلغان انجیل را از مسیحى كردن یهودیان منع مى كنند، چرا كه مطابق اعتقادات آنان یهودیان از سراسر جهان باید به فلسطین مهاجرت نمایند و اسراییل بزرگ را تشكیل دهند و اقدام به ساخت معبد بزرگ نمایند . بیشتر مطلق یهودیان در جنگ آرماگدون توسط ضد مسیح كشته خواهند شد و تعداد اندكى كه زنده خواهند ماند، با ظهور حضرت مسیح به وى ایمان خواهند آورد. تروریسم مقدس و مبلغان جنگجوى انجیل مكتب صهیونیسم مسیحى در كشورهاى پروتستان مخصوصاً در ایالات متحده آمریکا و انگلیس توسط مبلغان انجیل در سطح گسترده ترویج مى شود.

نویسنده معروف آمریکایى به نام گریس هالسل در دو كتاب معروف خود برنامه هاى مبلغان جنگجوى انجیل، مقیم آمریکا را به خوبى افشاكرده بود. نویسنده در این دو كتاب با عنوان پیشگوى و سیاست و مبلغان جنگجوى انجیل در بستر جنگ هسته اى برنامه هاى مشترك دولت هاى آمریکا، انگلستان و اسراییل با همكارى مبلغان انجیل را براى به وجود آوردن اسراییل بزرگ تشریح مى كند. هالسل كه از كارمندان برجسته دفتر ریاست جمهورى آمریکا بود اتحاد محرمانه بین مبلغان انجیل در آمریكا و انگلیس با اسراییل را آشكار مى نماید.

تأثیر تبلیغات گسترده دستگاه هاى ارتباط جمعى آمریکا كه كاملاً تحت كنترل صهیونیست ها مى باشند، مردم آمریکا را به زود باورترین مردم جهان تبدیل كرده وحادثه 11 سپتامبر هم كینه و نفرت مردم آمریکا و جهان غرب را به خاطر تبلیغات هدایت شده، علیه اعراب و مسلمانان برانگیخته است .

صهیونیست ها و طرفداران آن ها كه سال ها یك سلسله برنامه هاى دینى، فرهنگى، اجتماعى، و سیاسى خود را تبلیغ مى كردند، با حادثه 11 سپتامبر 2001 بهترین فرصت را به دست آوردند تا برنامه هایشان را با سرعت بیشترى به مردم آمریکا و اروپا بقبولانند و در حال حاضر مى كوشند برنامه هاى خود را عملى نمایند. در دوران جنگ سرد، آمریکا اتحاد جماهیر شوروى سابق را امپراتوری شر معرفى مى كرد و بعد از جنگ سرد، دستگاه هاى ارتباط جمعى آمریکا ترس از مسلمانان را تبلیغ كردند و بعد از حادثه 11 سپتامبر، این تبلیغات علیه اسلام و مسلمانان جهان در دنیاى غرب به اوج خود رسیده است گروه هاى مسیحى پیرو اعتقاد خواسته هاى مسیح در آمریکا 100 میلیون پیرو دارند و آن ها در هر دو حزب بزرگ آمریکا یعنى جمهورى خواه و دموكرات صاحب نفوذ مى باشند و همراه صهیونیست هاى یهودى، دولت واشنگتن را كاملاً در اختیار دارند.

آمریكا و دیگر كشورهاى پروتستان و 1500 فرقه مسیحى حامل این اعتقاد در سطح جهان، براى جنگ آرماگدون تبلیغات گسترده انجام مى دهند و براى تسریع در ظهور مسیح كوشش مى نمایند، وضعیتى را پیش آورند كه سراسر جهان نابود شود. نویسندگان غربى این اعتقادات را به عنوان تروریسم مقدس معرفى مى كنند. این گروه هاى مسلح مسیحى در آمریکا بعد از حادثه 11 سپتامبر از سوى اف بى اى متهم شده اند كه در پخش سیاه زخم كه یك اسلحه بیولوژیك مى باشد در آمریکا نقش داشته اند. سیاست دولت آمریكا نیز بر نبرد تمدن ها استوار است و آن ها خود را كدخداى دهكده جهانى اعلام كرده اند و به بهانه مبارزه با تروریسم مى كوشند سلطه خود را بر سراسر جهان گسترش دهند. ولى آمریکا در حال فروپاشى از داخل مى باشد و ریشه حوادث 11 سپتامبر در داخل خود آمریكا وجود دارد. گروه هاى صهیونیست مسیحى و یهودى در داخل آ مریكا روز به روز قدرتمندتر مى شوند و اكنون در واقع، دولت و مردم ایالات متحده آمریکا در دست این گروه ها گروگان مى باشند.

درباره وبلاگاینجا آسمان ابری ست
آنجا را نمی دانم
اینجا هوایش بهاری نیست
آنجا را نمی دانم
اینجا عاشقا تنهایند
آنجا را نمی دانم
اینجا دل برای تو تنگ است
آنجا را نمی دانم...

نوای مهدوی

این نوا را در وبلاگ خود پخش کنید:

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • آخرین بازدید :
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic